PKS Gostynin Sp. z o.o.


Idź do treści

Rozkład Gostynin

Rozkład Jazdy > Gostynin

Rozkład Jazdy - Gostynin - ważny od 01.07.2013r.

Godziny Odjazdu

ST.

Kierunek - Przez

Godziny Przyjazdu

8:45 S; 12:00 2,5S nie jedzie p.Kruk; 15:35 S

4

BIAŁE p.Kruk, Gorzewo, Lucień
Miałkówek

-

12:45 1,3,4S do Lucienia;
14:30 S p.Lucień

4

BIAŁE p.Lucień, Antoninów

7:25 S; 13:17 S; 15:20 S

-

4

BIAŁE p.Miałkówek, Gorzewo

10:21 S

7:30 F; 13:15 S;
14:20 S p.Niecki; 15:35 F

2

BIAŁOTARSK p.Górki

8:20 S; 12:05 2,5x; 14:05 S;
15:20 S

7:20 S

2

BIAŁOTARSK p.Kozice, Zaborów Nowy,
Rębów

15:25 S

7:00 S

2

BIAŁOTARSK p.Sokołów, Niecki, Rębów

15:40 S

6:30 S; 11:15 2,5x; 12:25 S;
14:30 S

2

BIAŁOTARSK p.Solec

7:20 S; 8:20 F; 8:37 S; 14:05 S;
16:25 F

15:30 S p.Lipianki

4

DUNINÓW NOWY p.Lucień, Trzy Kopce

7:30 S

12:55 1,2,3,5S; 13:55 4S

4

FELIKSÓW p.Sierakówek, Skrzany

8:35 S

14:45 S; 15:40 F; 18:30 S

5

GĄBIN p.Korzeń, Koszelew

7:45 F; 8:25 S; 16:10 S

13:40 S

3

GĄBIN p.Szczawin, Pacynę

15:25 S przez Zaździerz;
15:25 S przez Osowię

14:00 Po

1

GIŻYCKO p.Płock, Mławę, Mrągowo

18:28 Po

6:35 FH; 9:00 FH; 13:50 S;
14:35 FHv; 15:25 S

4

GORZEWO p.Bierzewice, Kruk

7:17 FH; 7:40 S; 10:17 FH; 13:40 S;
14:34 S; 15:25 S

12:40 FH

2

GORZEWO p.Legarde, Kruk

13:15 FH

-

-

IŁÓW p.Brzozów, Sanniki, Gąbin, Łąck

7:35 S

10:46 NP; 16:00 UP; 19:15 UnP

2

INOWROCŁAW p.Wocławek, Radziejów

7:21 UP; 12:51 UnP; 17:55 NP

6:30 UnP

5

JELENIA GÓRA p.Kutno, Kalisz,
Wrocław

17:45 LPł

14:00 S do Trębek

5

KAMIENIEC p.Sierakówek, Skrzany,
Trębki

-

13:50 S

1

KIERNOZIA p.Łąck, Gąbin

8:15 S

21:35 ŁP

2

KOŁOBRZEG p.Włocławek, Piłę

2:21 ŁP

6:35 S; 8:45 S; 13:50 S; 15:35 S

4

KRUK p.Bierzewice

7:40 S; 10:20 FH; 10:21 S; 13:40 S;
14:34 S; 15:05 FH; 15:25 S

12:40 S

4

KRUK p.Legardę

13:15 FH

9:25 F; 11:55 S;
15:20 F; 17:25 F; 19:40 U

5

KUTNO p.Strzelce, Sójki

5:50 U; 6:40 U; 7:15 S; 8:55 U;
11:55 F; 17:09 Lr; 19:33 KLnr

12:45 1,3,4 S

4

LUCIEŃ

13:17 1,3,4 S

-

3

LUSZYN p.Skoki, Szczawin, Pacynę

8:40 S

7:50 F; 16:10 FH

2

ŁANIĘTA p.Kozice,Sokołów

8:40 F; 17:11 S

12:45 S; 12:45 2,5xH;
14:45 S; 16:10 S

2

ŁANIĘTA p.Sokołów, Niecki

6:35 FH; 7:30 S; 13:53 2,5xH;
14:03 S

7:30 Fw; 11:00 U; 16:05 Un;
18:30 Po

5

ŁÓDŹ p.Kutno, Łęczycę

13:15 F; 13:53 Po; 15:10 U;
21:28 Un

6:40 F; 8:50 U;
12:50 U; 14:20 U; 16:50 U

5

ŁÓDŹ p.Kutno, Piątek

10:20 U; 12.25 U;
17:40 U

7:25 F; 15:00 U+uM

3

ŁÓDŹ p.Szczawin, Żychlin, Piątek

16:00 F; 21:00 U+uM

6:35 S; 6:35 S p.Kruk; 14:35 S

4

MIAŁKÓWEK p.Bierzewice, Lucień

7:40 S; 10:21 S; 13:40 S;
14:00 S; 15:05 FH; 15:25 S

12:40 S bez Białego

4

MIAŁKÓWEK p. Legardę, Lucień, Białe

7:31 S

-

1

MŁAWA p.Płock, Glinojeck

-

12:00 S; 14:40 FH;
17:30 d bez Suserza

3

PACYNA p.Szczawin, Suserz,
Łuszczanówek

7:15 FH

10:00 F; 12:30 F

4

PŁOCK p.Duninów, Soczewkę

9:15 F; 13:30 F; 18:20 F

5:00 Rn; 5:45 F; 6:40 F; 6:45 U;
6:55 S; 7:20 S; 8:00 L;
8:45 F; 9:00 U; 9:50 F; 10:25 U;
11:00 F; 12:00 LCr; 12:00 F;
12:25 U; 13:20 F; 13:45 S; 14:45 S; 15:15 U; 15:20 LKr; 16:20 F;
17:15 Lr; 17:45 U; 18:00 LPł;
19:35 KLnr; 21:30 nU

1

PŁOCK p.Łąck, Grabinę

6:27 UnP; 7:25 F; 8:40 F; 8:45 U;
9:20 F; 10:20 F; 11:00 U;
11:35 F; 11:53 S; 12:20 F;
12:45 U; 13:35 F; 14:15 U;
14:35 S; 15:17 F; 15:55 i;
16:00 Un; 16:05 S; 16:45 U;
17:05 Ln; 17:20 LrnK; 17:40 U;
19:05 L; 19:38 U;20:05 Lłkr;
21:05 Lr; 23:05 nR

14:40 S

3

ROMANÓW p.Osowię, Suserz, Pacynę

-

15:30 S

3

ROMANÓW p.Sczawin, Suserz, Pacynę

7:15 S

-

1

SANNIKI p.Łąck, Gąbin

7:35 S; 8:11 S

-

1

SANNIKI p.Łąck, Zaździerz, Gąbin

15:40 S z Gąbina

14:40 S

3

SANNIKI p.Szczawin, Pacynę, Lwówek

7:19 S; 10:12 F

16:30 F

3

SANNIKI p.Szczawin, Suserz, Pacynę

-

7:35 S p.Leśniewice; 7:40 S

4

SIERAKÓWEK - szkoła p.Stanisławów,
Skrzany, Amielin

8:45 S; 8:52 S; 15:00 5S; 15:40S
16:00 1-4 S

14:25 S

2

SOLEC p.Baby Dolne, Polesie

-

7:05 S; 12:25 S p.Kaleń

3

SZCZAWIN KOŚCIELNY p.Osowię

8:35 S p.Trębki; 13:30 S p.Kaleń;
15:25 S

2:30 ŁP; 4:15 1xsf; 7:23 UP;
8.30 U; 12:53 UPn; 14:20 Un;
16:30 UG+M; 18:04 NP

5

WARSZAWA p.Gąbin, Sanniki,
Sochaczew

10:31 NP; 13:15 1sxf; 15:45 U;
15:58 UP; 19:13 UPn; 20:45 Un;
21:35 ŁP; 22:15 UG+M

6:00 LQ

3

WARSZAWA p.Pacynę, Sanniki,
Sochaczew

17:05 LQ

13:40 S

5

WIĄCZEMIN p.Korzeń, Gąbin, Słubice

7:35 S; 7:41 S

13:40 S

5

WIĄCZEMIN p.Korzeń, Gąbin, Słubice

7:35 S; 7:41 S

15:30 S

3

WIĄCZEMIN p.Osowie, Szczawin, Gąbin

7:30 S

7:20 S; 10:22 UCr; 14:35 UCr

3

ZALESIE Osiedle

7:50 S; 10:46 UCr; 15:06 UCr

7:30 S; 13:40 1,5 S; 13:45 S;
14.20 Sg

5

ZWOLEŃ

9:02 S; 14:45 1,5S; 14:45 S;
15:31 Sg

14.00 S do Trębek; 15:50 F

4

ŻYCHLIN p.Sierakówek, Trębki

7:16 F

14:35 S przez Zalesie

3

ŻYCHLIN p.Szczawin, Suserz

7:06 S

Strona główna | Firma | Rozkład Jazdy | Usługi | Ogłoszenia | Pliki/Linki | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego